Metalli kunstilõikamine. Elementide sepistamine. Kokkupanek metall konstruktsioonid.

 Maastiku ja interjööri kaunistamine metallist dekoratiivsete kaunistuste abil-see on juba ammu tuntud suund disainis. 

…………………………………………………………………………………………………………………………..

Kasulike mudelite tootmine vee jaoks maastur.

Mootorid: ZONGSHEN

Ettevõttest NK Techno OÜ

Ettevõte oli loodud 2007.aastal ja esialgu oli loodud klaasidele ja peeglitele mustripiltide pealekandmiseks liivajoa meetodiga

Mööbli disainiks, niisuguste esemete jaoks nagu peegliuksed,kapid kupeed,köögid ja teised klaasipinnad.

Kogudes suurt mitmeaastast kogemust mustripiltide loomisel,me läksime üle arengu uuesse etappi:äralõigatud mustrilised pildid metallis, plasmalõikamise meetodiga.

Mis andis meile meie ettevõtte tegevuse laiendamist,see on meie toodangu kohaletoimetamise võimalus praktiliselt igasse kohasse,mis oli võimatu varem klaasi jaoks,arvestades transporteerimise eripärasusi.

Me pakume ažuurselt lõigatud tuulelippe,mangaale, väravaid ja teist toodangut maapindade ja majade interjööri kaunistuseks. Pakume nii valmis toodangut kui ka eraldi elemente iseseisvaks kokkupanekuks.

Image

Kvaliteet

Meie toodete garanteeritud töö tähtaeg

Effektselt

Kaunistused metallist on juba ammu kasutusel disainis

Funktsionaalne

Tooted on mitte ainult ilusad, vaid kasulikud ka

Originaalne

Rõhutage oma originaalsust teiste seas

Image

Metallist dekoratiivsete elementidega maastiku ja interjööri kaunistamine on juba ammu tuntud suund disainis.

Niimoodi plasmalõikamine annab suuri võimalusi loominguks töös metalliga.Need tooted on universaalsed ja unikaalsed.
Kutsudes külalisi,esimene asi,mis nad näevad Teie majas on tuulelipp kasutusel-effektne kaunistus maja jaoks,tulles maja juude külalised märkavad ilusat aeda,sisenedes majja külalised ihalevad Teie väravaid.Ja muidugi Te küpsetate šašlõkke nende jaoks nimelisel mangaalil.

Ja alles siis ilmuvad suured võimalused Teie eneseväljendamiseks.Ned on disaineri eliitsed võimalused,mis annavad erilist staatust maja omanikule.Metalli võib hästi kombineerida kivide,puu,telliskiviga,samuti pilt metallilõuendil võib kokku sobida pildiga väravate,aia peal,tuulelipp võib disaini poolt kokku sobida aadressitabeliga maja peal,mis lubab rõhutada arhitektuursete lahenduste maitset.

Plasmalõikamise tehnoloogia

Kunstplasmalõikamine on metallide ümbertöötlemise liik,mille käigus lõikava instrumendina kasutatakse plasma juga.Plasma on ioniseeritud gaas,mis elektrienergia mõjul võib saavutada 25000 kraadi temperatuuri.Loomulikul viisil niisuguse temperatuuriga võib metalli lõigata.Kasutades numbrilise programmilise juhtimisega masinat me võime lõigata viguresemeid.See annab võimalust luua imelikku tuulelippu,lõigatud mangaali,kaunistuseid katuse,väravate,aia ja teiste elementide jaoks.Loomulikult elementide tootmisel on olemas mõned piirangud,selles hulgas esemel peab olema täielik kontuur või ta lihtsalt puruneb.Võib olla kindel,et plasmalõikamise tulemus õige joonise valmistamisel ei jäta kedagi ükskõikseks.

Image

Kas soovita saada lisainfot või teha tellimust?

Võtke meiega ühendust

Täname teid sõnumi eest

Tänan teid väga, teie sõnum on saadetud. Me võtame teiega ühendust 24 tunni jooksul.

Meie partnerid

 

©2021 NK Techno OÜ. All Rights Reserved. Powered By Alex

Search