paadi propeller

IMG_205
IMG_208
IMG_206
IMG_207
Kirjeldus

!!! Tõlkinud Google'i tõlkija, originaal vene keeles.!!!

Uus paadi propeller -87eur

Katsepaadi propeller -70 eurot kriimustusi ja marrastusi on lubatud, tehnilised omadused on normaalsed.

 

Paadi propeller mootorile 15 hj: 9x6. 9x7 standard. 9x8

Paadi propeller 9 hj mootorile: 9x5 9x4 standard. 8x7

Paadi propeller 6-7 hj mootorile: 9x4 standardne veojõud. 8X4 kiire.

  Pakume valikut paadipropellereid: tellite vajaliku, maksate nende hinna - saadame teile posti teel.

 Kumb sobib, jätke see endale, saatke ülejäänu meile, tagastame teile tagatissumma. Postikulu tasub klient.

Me ei võta vastu purustatud ja kortsutatud paadipropellereid tagasi, tagastusperiood on 2 nädalat alates kättesaamise kuupäevast, pärast mida me ei võta vastu ja me ei tagasta raha.

Pakume nii uusi kui ka juba proovitavaid paadipropellereid. Proove võib kriimustada kulunud värviga.

      Paigaldame päramootorile - soosõidukile - ainult meie testitud propellereid, samuti on võimalik paigaldada Ameerika või teiste tootjate propellereid.

    Pakume omatoodanguga paadipropellereid, mis võimaldavad töötada nii täielikult vette uputatuna kui ka poolvee all. Poolveealuses asendis kõnnivad nad tavaliselt soistes, võsastunud ja muudes rasketes kohtades. Tera kuju on spetsiaalse profiiliga, mis võimaldab tavalise paadi propelleriga võrreldes rohkem vett pooleldi sukeldatud asendisse koguda.

  Kõik päramootoriga propellerid on valmistatud terasest keevitatud meetodil ja tembeldatud tera on samuti termiliselt tugevdatud. Tera paksus 4-5 mm, tasakaalustatud. Pakume kahte suurust, kuid erineva kõrgusega.

Päramootorite propellerid on projekteeritud ja testitud meie päramootoritele-soosõidukitele, võimsusega 6-15 hj.

Kruvi valik:

Paadimootorite komplekt erineb klassikalise mootori propelleri valikust.

    Tavalise klassikalise päramootori jaoks ei ole raske valida paadi propellerit, kui teate mootori töökiirust ja on olemas tahhomeeter, mis näitab kiirust ja saavutate töökiiruse, muutes kruvid paadi nõutavast koormusest. Kerge propeller ületab kiirust, kui raskest ei piisa.

Paadimootoriga - soosõidukiga - on erinevusi. Mootoril on kiiruse regulaator, mis ei lase mootoril pöörlema ​​üle 3600-3800 p / min, see on väga hea funktsioon takistusele põrkumisel, mootor hüppab veest välja, mis toob kaasa kiiruse suurenemise, mis on väga kahjulik - piiraja ei luba seda. Kui paned kerge paadi propelleri, on pöörded endiselt 3600-3800, kui sobiv paadi propeller on jälle 3600-3800, kuid kui raske propeller on juba madalam kui ettenähtud pöörded.

     6-7 hj võimsusega mootorid on tavaliselt ainult töömahu jaoks. Mootorid võimsuse poolest, mis on 9 hj, universaalne mootor väikelaevadele, pole populaarne.

    Mootorid võimsusega 15 hj on mootorid, mis on juba projekteeritud, võttes arvesse paatide hööveldamist, mille kogumass on kuni 350–450 kg, sõltuvalt paadi tüübist.

  Paadi propelleri lihtsustatud häälestamine ilma tahhomeetrita.

      Tähelepanu: iga paat läheb oma komplekti alla erineval viisil, näiteks täispuhutavatel paatidel on palju kehvemad kiirusindikaatorid kui samal paadil, mis on valmistatud jäigast alumiiniumist või plastist, on ka kiilu vahe või mitte.

    Mootorpaadikomplekti tuleks reguleerida puhta veega, saavutades maksimaalse kiiruse, laskes või tõstes mootorijala ja seadistades surnud puidu nurga vee suhtes, tavalise sõukruvi ja paadi laadimisega. Peate mõistma, kuidas paati teie mootori all juhitakse.

   Maksimaalse kiiruse saavutamisel (kiirust saab mõõta navigaatori abil) pidage seda meeles, lisage paadile umbes 30 kg koormus ja mõõtke kiirust uuesti. Kui kiirus pole muutunud, on soovitatav vahetada paadi propellerit +1 sammu võrra rohkem. Kui kiirus muutub aeglasemaks, võite selle paadi propelleri jätta, kui panete paadi propelleri -1 sammu võrra vähem, annab see paadile rohkem tõukejõudu, kuid võib kiirust veidi vähendada. Ja selle meetodi abil saavutage oma komplekti jaoks õige paadi propeller.

    See ebatavaline viis paadi propelleri valimiseks on seotud teie mootorile paigaldatud kiirusepiirajaga, peate rohkem lootma paadi kiirusele. Tahhomeetrit pole vaja omada, see näitab ainult madalaid pöördeid, suurenenud on standardne 3500-3800 p / min. Mõne minuti pärast, kui regulaator on õigesti seadistatud.

Läbides raskesti ligipääsetavaid kohtit, siis mootori põhi tavaliselt ei ulatu paadi põhja 7-12 cm, kui hööveldamise põhjal 4-7 cm .. Sõltub paadi tüübist ja peate proovima, võib-olla standardseadetega saab kõik kohe korda, peate lihtsalt korrigeerima mootori kaldenurka vee suhtes.

    Kui te lähete hööveldama, siis süvendate propellerit madalamale, rasketes kohtades tõstate selle kõrgemale, kõik sõltub maastikust, kuhu paadiga lähete.

   Läbides raskesti ligipääsetavaid kohti, reguleerite seal juba vastavalt asjaoludele katsete meetodil kruvi tõstmist ja langetamist.

    6 hj mootorsaapad lühem kui 15 hj kuna see pole mõeldud hööveldamiseks.

Pidev küsimus: kui eemaldate piiraja, on paat kiirem ja võimsam kui mootor ???

Vastus: Jah, paat on kiirem ja mootor lisab kiiruse suurenemise tõttu jõudu, kuid ressurss väheneb oluliselt, võib isegi kohe ebaõnnestuda - näiteks magnet eraldub hooratta küljest, mis katkestab süüte mähis ja kinnitusdetailid jne. Aga võib -olla ei juhtu midagi. Igal juhul on see juba teie vastutusel. See ei kuulu garantii alla.

Näited mootori paigaldamiseks paati:

15 hj mootor (PMB-15.0.14.20 PE)

Kõige tavalisem kiiluga kummipaat, pikkus 330cm, paat on juba 5 aastat vana.

Tühikäigul 8 km. Tunni . Ühe reisija või kolme reisija kiirus ei muuda propellerit 9x7. Tühikäigul on tõukejõud tänu reduktsioonile ja laiale rootori labadele väga võimas.

Planeerimine ühe inimesega (kogu kaal koos paadi ja mootoriga on umbes 210 kg) on ​​lihtne ilma raskusteta, maksimaalne kiirus on 28-30 km. tunniga. kruvi 9x7

Kahel inimesel on raske glisse pääseda. Kiirus 24-26 km. Tunni . propeller 9x7 (kogukaal koos paadi ja mootoriga umbes 300 kg)

Kolm inimest, kellel on 9x7 propeller, liuglusele ei lähe, kiirus on 12-13 km. Tunni pärast. 9x6 propelleriga on kiirus 18 km / h. (kogumass koos paadi ja mootoriga umbes 390 kg)

Boat Progress-4 standardvarustus

Tühikäigul 6-8 km. tund. Koorma ühe reisija ja 3 reisija kiirus ei muuda propellerit 9x7. Tühikäigul on tõukejõud tänu reduktsioonile ja laiale rootori labadele väga võimas.

Planeerida ühe inimesega (kogu kaal koos paadi ja mootoriga on umbes 360 kg) on ​​lihtne ilma raskusteta, maksimaalne kiirus on 28-30 km. tunniga. kruvi 9x7

Kahel inimesel on raske glisse pääseda. Kiirus 26-28 km. Tunni pärast. propeller 9x7 (kogukaal koos paadi ja mootoriga umbes 450 kg)

Kolm inimest, kellel on 9x7 propeller, liuglusele ei lähe, kiirus on 12-13 km. Tunni pärast. 9x6 propelleriga on kiirus 18 km / h. (kogukaal koos paadi ja mootoriga ca 540 kg)

Kodune paadipunt alumiiniumist särk 1,3 meetrit pikk 4,5 meetrit

Tühikäigul 7-9 km / h. Koorma ühe reisija ja 3 reisija kiirus ei muuda propellerit 9x8. Tühikäigul on tõukejõud tänu reduktsioonile ja laiale rootori labadele väga võimas.

Planeerida ühe inimesega (kogu kaal koos paadi ja mootoriga on umbes 260 kg) on ​​lihtne ilma raskusteta, maksimaalne kiirus on 35-40 km. tund. kruvi 9x8

Glisse väljub kaks inimest. Kiirus 30-34 km. tund. propeller 9x8 (kogukaal koos paadi ja mootoriga umbes 360 kg)

Kolmel inimesel on raskusi 28-30 km liuglemiskiirusega ronimisega. tund. 9x8 propelleriga (kogu kaal koos paadi ja mootoriga on umbes 450 kg)

Meie partnerid

 

©2021 NK Techno OÜ. All Rights Reserved. Powered By Alex

Search