Soovitused

Lühidalt jutustame kuidas luuakse pildid metalli lõikamiseks:

Kunstilõikamine see on kaasaaegne tehnoloogia metalli lõikamiseks,mis tingimata võetakse kasutusele metallist interjööri valdkonnas.
Muidugi on olemas ka esemed,mis on toodetud sepistamise kaudu,mis teevad kogutud sepad.Sepaesemed näevad välja uhkelt ja ilusalt,aga esemete hind võib olla mitu korda kõrgem võrreldes mustriplasmalõikamisega arvprogrammilise juhtimise kaudu.
Selleks,et välja lõigata mustrit on vaja joonistada eskiisi ja mitte lihtsalt joonistada,vaid nii,et see oleks arusaadav lõikavate masinate jaoks.

On olemas mitu viisi kuidas seda teostada:
1. viis: Te lihtsalt leiate pilti Internetist või teisest iga formaadi ja suurusega ja saadate meile soovitud suurustega e-postile info&nk.ee.Me ise joonistame pildi välja selles vormaadis,mida on vaja.Väljajoonistamine võib võtta nii üks tund kui ka mitu päeva.Tavaliselt mida rohkem on eraldi elemente pildil ja kvaliteet on halvem,seda rohken läheb aega.Tasu eraldi eseme hinnast arvutatakse tundides kulutatud aega ülatuses.

2. viis: Te ise joonistate pilti paberil vormaadiga A4 musta-valge kujundusega maksimaalselt heas kvaliteedis,ese on musta värvi.Pilti on vaja joonistada arvestades seda,et kogu konstruktsioon oleks täiuslik,et metallil lõikamisel see ei puruneks või ei oleks nõrgendatud ebavajalikkude lõikamistega,et lõikamise jooned paigaldaks vähemalt 4 mm kaugusel kuna plasma lõikamise laius on 1-2 mm ning pluss termotoime metalli peale.

Kui Te joonistate ära,siis saadate meie e-postile skaneeritud pildi vormaadis JPEG,suurus vastutab A4 vormaadi suurusele ja rohkem,graafiline lahendus 300 dpi ja kõrgem,faili salvestamise kvaliteet maksimaalne (suurim kompressioon)

Võib lihtsalt tuua oma pildi meie kontorisse.
Või saadate tavalise postiga ümbriku Teie pildiga meie aadressile.
Tavaliselt kui kõik on õige,siis Teie must-valge pilt transformeeritakse programmi lõikamiseks kuni 90% ja rohkem täpsusega,kui on vaja korrekteerimist,siis kuni 20 min.on tasuta,aga rohkem vastavalt hinnakirjale.

Allpool on toodud näited:
1. pilt: õigesti joonistatud pilt metalli lõikamiseks
2. pilt: valesti joonistatud pilt,keskkoht puruneb ja konstruktsioon on nõrgendatud

.

sovetKontrollida võib pildi järgi ,kui Te joonistasite pildi paberil,siis must värv on ese,lõigake kääridega välja valge värvi ja siis on näha,kas see puruneb või mitte.
Pildid,mis joonistatakse must-valge vaadega tavaliselt kasutatakse niisuguste esemete jaoks nagu riputi lilledele,lihtsad tuulelipud,dekoori elemendid jne.

3. viis: kõige professionaalsem
Joonistada vektorgraafika programmis 2D,tavaliselt seda kasutavad disainerid,reklaamfirmad ja kõik,kes seda valdavad,saadavad meil juba valmis DXF faili,mis on arusaadav masina jaoks.

Selleks,et saada kvaliteetse DXF faili,mis on arusaadav masinatele on vaja,et figuuri väljalõigatud kontuur oleks piiramata (ilma katkestusteta),oleks kinnine ja ei omaks eneseristumisi,astmeid,aaseid,halva kaarte ühendamist kontuuris,ei ole lubatud kahekordseid joone,pole lubatud kihtide pealepanemine,mis dubleerib kokkusulatud ja tihedalt kogutud jooneid.Naabriliste kontuurite vahemaa on vähemalt 4 mm (metalli jaoks),pole lubatud kihtide pealepanemine,pole lubatud kasutada ühist lõiget kahe ja rohkem objektide jaoks (iga objekt peab olema lõigatud iseseisvalt).

DFX faili juurde peab olema lisatud eseme makett A4 formaadiga rastrivaadega formaadis jpg.või jpeg.märgatud suurustega saadud faili kontrollimiseks,kontuuri suurus peab olema piiratud kasutatud materjali suurustega (näiteks,lehemetall omab suuruseid 1450x2400mm,peegel või klaas 2500x900mm..
Parimad programmid,mis kasutatakse graafilise disaini jaoks on meie arvates niisugused nagu AutoCAD,CorelDraw.
Samad tingimused on ka liivajoa piltide pealepanemiseks klaasidele ja peeglitele,aga on mõned erievused
Pilt pannakse klaasi peale ja ei purusta,sablooni lõikamise joon klaasi peal on väga õhuke ja ei ole mingit termodeformatsiooni,võib joonistada õhukeseid jooneid.See annab võimalust klaasidele ja peeglitele peale panna õhukeseid mustreid.

Meie partnerid

 

©2020 NK Techno OÜ. All Rights Reserved. Powered By Alex

Search