Kuidas tellida.

On olemas palju firmasid, mis tegelevad plasmalõikamisega praktiliselt igas linnas. Nendega on vaja kokku leppida lõikamisest,esitada valmis faile selles formaadis,mida nõuab seade lõikamise jaoks,faile on vaja ettevalmistada iseseisvalt või leida kedagi, kes seda teeb, on vaja kokku leppida metalli kokkupaneku firmadega Teie eseme valmistamise ja kohaletoimetamise kohta.

Meie firmas me valmistame kõik ette ise. See on kiirem ja mugavam. Me ise valmistame kõik ette ja vajadusel lepime kokku firmadega, kellega meil on tihe koostöö. Et tellida toodanguid meie käest, Teie käest on vaja Esiteks otsustada, kuidas toimub kohaletoimetamine Teie juurde:postiga,transpordifirmaga või teise viisiga. Seda on vaja selleks, et projekteerimise ajal otsustada, mismoodi toodangud viiakse Teie juurde, kas kokkupandud või osadeks lahutatud. Kui kohaletoimetamist organiseerib meie firma, siis arve esitatakse koos eseme arvega. Pärast seda Te võite tellida esemeid, milliseid soovite: tuulelippu, mangaali, väravaid, aeda jne.

Saab lihtsalt tellida osas ''Kaupade kataloog'' valides valmis esemet.Kui kataloogist midagi puudub,võib kirjutada e-postile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ning saata pilti Teie sooviga, joonistatud eskiisi,fotot meie veebilehelt või lihtsalt võetud Internetist,määrake kindlasti tulevase eseme suuruseid.
Me võime valida eskiise, mis on meie kataloogis, aga puuduvad Internetist.
Eseme suuruseid määravad ise tellija,ehitajad või firma, mis tegeleb paigaldamisega või kokkupanekuga.
Kindlasti määrake ka seda, kas Te soovite toodet nagu pooltoodet järgmiseks iseseisvaks kokkupanekuks või täiesti valmis toodet, mis on kokkupandud ja värvitud.
Pooltoode see on toode Teie poolt kinnitatud eskiisi ja suuruse järgi,mis on lõigatud plasmal ilma ümbertöötlemise ja värvimiseta.

Pärast seda kui me saame Teie käest kogu vajalikku infot me vastame kas me saame valmistama esemete Teie soovide järgi või mitte, kirjutame hinda ja valmistamise tähtaega alates ettemaksmisest.
Kui Teile kõik sobib, siis Te peate meile saatma oma rekvisiidid arve koostamiseks ettemaksu jaoks, ettemakse suurus on tavaliselt 50% kogu summast. Te saate maksta pangaülekandega või sularahaga meie kontoris. Arve tähtaeg ettemakseks on 5 tööpäeva,peale selle arve annuleeritakse. Arves on kirjas valmistamise tähtaeg,mis hakkab toimima alates ettemakse tegemisest. Maksmise hetkest me hakkame töötama Teie esemega, töötame eskiisi peal,saadame Teile kinnitamiseks ning pärast seda valmistame.

Tavaliselt kõige rohkem aega võtab seadmel lõikamiseks eskiisi faili ettevalmistus. Eseme valmistamine võtab vähem aega. Kõik küsimused lahendatakse tööde käigus.
Kui Teie ese on valmis, siis Teie e-postile saadetakse sõnum eseme valmidusest ja teine arve lõppmakseks,see sõnum tähendab, et ese on valmis ja tellimus on tehtud.

Meie partnerid

 

©2021 NK Techno OÜ. All Rights Reserved. Powered By Alex

Search